Wyświetlanie jednego wyniku

Taśma termiczna do ubrań

Współcześnie możemy liczyć na naprawdę ciekawe akcesoria krawieckie. Przykładem tego jest taśma termiczna do ubrań, do wszelkich tkanin, która daje wiele nietuzinkowych możliwości. Jest to bardzo wszechstronne narzędzie, które pozwala na dokonanie poprawek w przypadku ubrań, bez konieczności odcinania fragmentów materiału. Wystarczy mieć pod ręką właśnie taśmę termiczną oraz żelazko, by doskonale sobie z tym poradzić, bez żadnych uszczerbków, cięcia, nożyczek, bez możliwości skorygowania poprawki.

Każda krawcowa zna doskonale ten problem, kiedy klient przychodzi ze zbyt długimi nogawkami, które nie chcą się zbytnio same podwinąć. Wbrew pozorom nie trzeba od razu przechodzić do ucinania nadmiaru materiału oraz tworzenia całkowicie nowej lamówki. Wystarczy przecież wziąć do ręki taśmę termiczną do zaprasowania, która rewelacyjnie, a przy tym w ekspresowym tempie wspomoże w tej problematycznej sytuacji.

Taśma termiczna do tkanin

Zastanawiasz się, jak podwinąć dół dzianinowej sukienki? Chcesz skrócić swoją spódnicę, by sięgała nieco za kolano, a co za tym idzie – by wyglądać młodziej, a nie starzej? Koniecznie wykorzystaj w takiej sytuacji produkty, które znajdziesz w naszym sklepie w odpowiednich zakładkach. Tasiemki termiczne pozwalają na bardzo szybkie, ekspresowe, a przy okazji łatwe do odwrócenia podwinięcie różnego rodzaju ubrań. Wystarczy przygotować odpowiednią tasiemkę, zmierzyć ubranie oraz zaznaczyć mniej więcej, w którym miejscu należy zawinąć, a następnie przygotować żelazko i zabrać się do pracy. Produkty do podklejania zostały tak skonstruowane, by przykleić je pomiędzy dwoma warstwami materiału, a następnie scalić całość przy pomocy żelazka. W ten sposób bez żadnych ścinek i bez użycia nożyczek, igły oraz nici jesteśmy w stanie podwinąć nogawkę, rękaw czy spódnicę do pożądanej długości. W naszym sklepie kupujesz wyłącznie dobrej jakości akcesoria, a jeśli potrzebujesz informacji o nich, wystarczy wejść na konkretną stronę i przeczytać dany opis.

Taśma termiczna do podwijania tkanin

Nasz sklep mmhandmade.pl oferuje termiczną taśmę o szerokości 15 mm. Taka szerokość pozwala na ostrożne podwijanie ubrań. Do jej kompletnego użycia niezbędne jest żelazko. Tasiemka ta jest koloru białego, dlatego możemy mieć pewność, że po sklejeniu nie będzie się odznaczała nawet pod bardzo cienką tkaniną. Taśmy termiczne tworzone są zazwyczaj z dość cienkiej, przezroczystej siateczki, która na pierwszy rzut oka wygląda, jakby była koloru białego. Tworzywo sztuczne tej siateczki pokryte zostało specjalnym klejem, który rozpuszcza się automatycznie pod wpływem wysokiej temperatury, dzięki czemu łączy ze sobą dwie strony materiału. Wystarczy kilka ruchów, by dokonać wielu cennych poprawek na ubraniach. Rozwiązanie to jest praktyczne i bardzo trwałe. Nie trzeba bać się, że klej puści po kilku czy kilkunastu praniach. Wręcz przeciwnie – będzie trzymał bardzo mocno, dopóki nie znudzi nam się dana rzecz lub po prostu nie zdecydujemy się na jej wyrzucenie z garderoby.

Taśma termiczna krawiecka

Choć wydawać by się mogło, że taśmy termicznej krawieckiej nie da się wykorzystać częściej, z pewnością jesteś w błędzie. Otóż produkt tego typu wykorzystywany jest znacznie częściej, a świadczy o tym chociażby fakt, iż zazwyczaj wykorzystywany jest do dopasowywania firan i zasłon do domu. Kupując firankę czy zasłonę nie zawsze jesteśmy pewni, jak będzie leżała w konkretnym pomieszczeniu, nie mówiąc o tym, że różnić się może wysokość karnisza w danym miejscu. Najłatwiejszym sposobem na dokładne dopasowanie owego domowego dodatku jest właśnie użycie termicznej tasiemki. Jej pomoc sprawia, że po zaledwie kilkunastu minutach mamy idealnie dopasowaną, skrojoną na miarę naszych potrzeb firankę czy zasłonę.

Taśma termiczna do zasłon

W naszej pasmanterii, sklepie z tkaninami, akcesoriami krawieckimi i nie tylko, z łatwością znajdziesz i zakupisz taśmy termiczne, które mogą przydać Ci się w wielu sytuacjach. Warto mieć je pod ręką, ponieważ nigdy nie wiemy, kiedy potrzebne będzie podwinięcie nogawek w spodniach męża, dziecka czy własnej sukienki. Decydując się na konkretne zakupy, możesz wejść na stronę produktu, gdzie znajdziesz opis produktu, dostarczający cennej wiedzy na jego temat. Szukaj u nas tasiemki, kup je, a następnie oczekuj ekspresowej dostawy.

Taśma do zaprasowania – termiczne rozwiązanie

Akcesoria krawieckie dają dzisiaj spore pole do popisu. Jeśli masz tylko trochę umiejętności manualnych i maszynę do szycia na wyposażeniu, z pewnością wiele rzeczy możesz zrobić sama w domu, bez pomocy krawcowej. Taśma do zaprasowania to jeden z elementów, który przyda Ci się w momencie, kiedy Twoje ubranie wymaga lekkie poprawi. Przy pomocy tak niewielkiego i niepozornego dodatku, możesz skorygować długość spodni, sukienki i pozostałej garderoby. Do tej czynności potrzeba jedynie żelazka, które uruchomi termiczne możliwości tasmy.

Taśma do podwijania ubrań

Zastanawiasz się, jak podwinąć nogawkę swoich ulubionych spodni? Chcesz nieco odnowić swoją bluzę i szukasz sposobu na podwinięcie jej dołu? Koniecznie wypróbuj dodatek, jakim jest taśma do podwijania ubrań. Sprawdzi się doskonale zarówno w profesjonalnym studio krawieckim, jak i również w domowym zaciszu. Termiczne taśmy to produkty wykonane z cieniutkiej siateczki, przezroczystej, która przy pierwszym rzucie oka wygląda na białą. Jest to jednak wyłącznie tworzywo sztuczne, które zostało nasączone specjalnym klejem. To on sprawia, że tkanina pod wpływem ciepła przykleja się i podwija.