Wyświetlanie jednego wyniku

Guma okrągła 3 mm

Krawiecka guma pleciona okrągła o szerokości 3 mm powinna znaleźć się w każdym domu. Guma okrągła, którą często nazywa się także sznurkiem elastycznym, może pochwalić się szerokim zastosowaniem. Doskonale sprawdza się jako regulacja obwodu w kapturach, w dresach, w kurtkach czy  polarach. Często możemy ja spotkać jako gumkę w teczkach papierowych na dokumenty czy prace plastyczne, ale również w maseczkach ochronnych, bądź ochraniaczach. Guma okrągła w naszym 3 mm w naszym sklepie występuje w kilku ciekawych kolorach, dzięki czemu znajdziesz odpowiedni dla siebie i projektu, który pragniesz zrealizować z jej pomocą.

Guma okrągła 5 mm

Guma pleciona okrągła 5 mm to kolejny wariant gumy, jaka znajduje się w wielu sklepach krawieckich. Średnica tego produktu to 5 mm. Zazwyczaj guma okrągła zbudowana jest z rdzenia stworzonego z linek gumowych oraz z oplotu z polipropylenowego jedwabiu technicznego. Dzięki takiej konstrukcji, guma okrągła jest rozciągliwa w 100 procentach, ale także nie jest możliwe jej łatwe zerwanie. Guma okrągła w naszym sklepie mmhandmade.pl to różne warianty, spośród których każdy zainteresowany klient może znaleźć coś dla siebie.

Guma okrągła 2 mm

Guma okrągła pleciona o szerokości 2 mm to jedna z najlepszych gumek, jakie posiadamy w swojej ofercie. Wyróżnia się na tle innych produktów, ponieważ wytwarzana jest z materiałów najwyższej jakości. Ten wyjątkowy element krawiecki może być przydatny podczas tworzenia najróżniejszych elementów odzieży, w tym bielizny, obuwia i innych. Guma okrągła doskonale radzi sobie podczas tworzenia butów dla dzieci.  Często bowiem buciki dziecięce zamiast sznurówek posiadają specjalne gumeczki, które ułatwiają ubieranie, a następnie ściąganie tych elementów garderoby.

Guma okrągła 1 mm

Guma okrągła 1 mm to produkt, który stosuje się w przemyśle tekstylnym – wzmacnia dzianiny. Zaś w przemyśle papierniczym świetnie nadaje się do wykonywania masek karnawałowych, kapeluszy urodzinowych, kalendarzy ściennych czy maseczek ochronnych na twarz. Guma pleciona okrągła z naszego sklepu mmhandmade.pl to starannie wykonany produkt, który zachwyca swoją wysoką jakością. Widać w niej ogromne doświadczenie, które pozwala produkować najwspanialsze gumy nawet tak cienkie, jak 1 mm.

Guma okrągła do maseczek

Guma okrągła do maseczek to w ostatnim czasie bardzo popularny i często rozchwytywany produkt. Powód jest bardzo prosty – epidemia, która mnóstwo osób zamknęła w domu. By wyjść, potrzebne są maseczki, a do ich produkcji niezbędna jest guma okrągła. Nic więc dziwnego, że w naszym asortymencie znajdziesz również gumę okrągłą do maseczek. Jest to rozciągliwa, delikatna linka, bardzo gładka, która nie sprawia, że skóra za uchem czerwienieje. Guma do maseczek jednocześnie rewelacyjnie podtrzyma maseczkę na naszej twarzy, a przy okazji będzie bardzo delikatna, co sprawi, że będziemy czuć się w niej bardzo komfortowo.

Guma okrągła czarna

Czarna guma, którą oferujemy w naszym sklepie tekstylnym to idealny produkt, który można wykorzystać podczas szycia kurtek – w rękawach, kapturów, polarów, dresów sportowych i innych elementów garderoby. Powszechnie używana jest także w przypadku zapachowych zawieszek do samochodu, ochraniaczy czy produkcji maseczek. Czarna guma okrągła pleciona dostępna jest w kilku różnych wersjach – guma okrągła 4 mm, guma okrągła 10 mm, a także guma okrągła 2 mm.

Guma okrągła cienka

Guma okrągła cienka fantastycznie nada się do szycia najróżniejszych gadżetów, także takich dedykowanych dzieciom. Jest to produkt bezpieczny, jednak powinien być stosowany pod opieką dorosłych, jeśli znajduje się w jakichś zabawkach czy typowo dziecięcych akcesoriach. Guma okrągła w ostatnim czasie robi furorę, ponieważ wykorzystuje się ją do samodzielnego lub firmowego szycia maseczek, które mają stanowić ochronę przed rozsiewaniem zarazków i wirusów. Ponadto, warto mieć tę gumkę w domu, ponieważ może się w każdej chwili do czegoś przydać. Jeśli nie okrągła, to płaska – niezależnie od kształtu czy wielkości, zdarzają się sytuacje, kiedy taki produkt jest w domu bardzo pożądany.