Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kulka silikonowa bywa również nazywana sztucznym puchem

Jest ona wytwarzana z cienkich poliestrowych włókien, silikonowanych. Włókna te uformowane są w kulki o średnicy w zakresie około pół centymetra.

Wypełnienie kulki silikonowe to bardzo ciekawy materiał. Jaki jest to rodzaj włókna? Kulki są z włókien, mających kanał powietrzny, Dodatkowo są skrętnie karbikowane. Dzięki temu wyrób zyskuje przestronność. Czy może być lepiej – może, bo kulki są także bardzo puszyste i sprężyste. U nas dostępne w opakowaniach m.in. 1 kg, czy 5 kg, więc łatwo zdecydujesz się na te kulki, które najbardziej Ci odpowiadają. Przystępna cena sprawia, że możesz kupić tak duże opakowanie z kulkami, jakie faktycznie jest Ci potrzebne. U nas tylko nowe kulki – masz łatwy dostęp do różnych opakowań pod względem wagi, jaki ma ten przedmiot – atrakcyjna cena jest dodatkowym atutem!

Gdzie znajduje zastosowanie kulka silikonowa? Sprawdź, jak możesz wykorzystać kulkę silikonową – czyli sztuczny puch!

Bardzo często, ze względu na swoje właściwości, wykorzystuje się wypełnienie kulki silikonowe do poduszek bądź śpiworów, czy zabawek. Może to być poduszka tapicerska, pościelowa, ale również kołdra czy kurtka. W zasadzie nie ma tu ograniczeń – super kulki są dopasowane do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z dokładnymi informacjami na temat wybranego produktu – kulki silikonowej. Skorzystaj z naszej oferty i zamów opakowanie, które pozwoli Ci zrealizować swój plan!

Wypełnienie kulki silikonowe granulat do poduszek

Taki rodzaj wypełnienia, jak kulki silikonowe do poduszek, są bardzo sprężyste, dzięki czemu poduszki są wygodne do spania. Kulka silikonowa produkowana przez naszą hurtownię wykazuje również wysoką wytrzymałość na rozerwanie, a także zaginanie oraz ścieranie.

Wypełnienie to jest tak popularne, że z powodzenie nadaje się do zabawek i innych przedmiotów, np. takich jak poduszki. Dzieje się tak także dlatego, że pozostaje odporna na działanie czynników biologicznych, ale też chemicznych i światła – takie szczegóły informują o wysokiej jakości włókna – u nas masz tę gwarancję!

Łatwe w pielęgnacji kulki silikonowe do wypełniania poduszek – silikonowe kulki z poliestru. Kulka silikonowa – wypełnienie wytrzymałe, wysokiej jakości

Każdy produkt, który jest wypełniony kulką silikonową, bardzo łatwo utrzymać w czystości i pielęgnować. Idealnie nadaje się do prania w pralce. Co jeszcze jest istotne w przypadku tego typu wypełnienia to fakt, iż kulka jest całkowicie antyalergiczna, w przeciwieństwie do naturalnego puchu, mogącego wywoływać uczulenia. Kulki są więc odpowiednie dla osób wrażliwych w każdym wieku, z alergiami. Niewielki granulat sprawia, że kulka staje się łatwym wypełnieniem np. poduszek o dowolnych wymiarach. Potrzebne są Ci dalsze informacje – opis kulki rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości, jakie opakowanie naszego produktu warto wybrać. Poznaj naszą pełną ofertę i zamów to wypełnienie, które najbardziej Ci odpowiada!

Co więcej, sztuczny puch posiada certyfikat Oeko Tex Stardard, co oznacza, że może być bezpiecznie stosowany jako wypełnienie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz najwyższej jakości kulki silikonowe wypełniacze do poduszek mające wiele zastosowań.

Wypełnienie tego rodzaju zaskoczy Cię swoją wytrzymałością – granulat, którym są wypełnione takie przedmioty, jak poduszka, na długo zachowują swoje właściwości i kształt. Są to kulki certyfikowane, każda z nich posiada certyfikat Oeko Tex Standard. Więcej informacji znajdziesz przy wybranej kulce w naszej ofercie. Zamówisz u nas kulkę w opakowaniu 1kg, 2kg, 5kg i 10kg.

Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie!