Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kulka silikonowa bywa również nazywana sztucznym puchem

Jest ona wytwarzana z cienkich poliestrowych włókien, silikonowanych. Włókna te uformowane są w kulki o średnicy w zakresie około pół centymetra.

Wypełnienie kulki silikonowe to bardzo ciekawy materiał. Jaki jest to rodzaj włókna? Kulki są z włókien, mających kanał powietrzny, Dodatkowo są skrętnie karbikowane. Dzięki temu wyrób zyskuje przestronność. Czy może być lepiej – może, bo kulki są także bardzo puszyste i sprężyste. U nas dostępne w opakowaniach m.in. 1 kg, czy 5 kg, więc łatwo zdecydujesz się na te kulki, które najbardziej Ci odpowiadają. Przystępna cena sprawia, że możesz kupić tak duże opakowanie z kulkami, jakie faktycznie jest Ci potrzebne. U nas tylko nowe kulki – masz łatwy dostęp do różnych opakowań pod względem wagi, jaki ma ten przedmiot – atrakcyjna cena jest dodatkowym atutem!

Kulki silikonowe granulat do poduszek – zadbaj o swój dom

Alergie nasilają się od dłuższego czasu i coraz więcej osób decyduje się na rozwiązania hipoalergiczne. Są one bezpieczne, a przy tym wcale nie muszą być bardzo drogie. Kulki silikonowe granulat do poduszek dostępne w naszym sklepie są wykonane z wysokojakościowego tworzywa, które doskonale nadaje się do wypełnienia najróżniejszych przestrzeni. Dodatkowo kulki silikonowe granulat do poduszek mogą być dostosowywane ilościowo do wypełnienia w zależności od potrzeb i nie zbijają się w nieestetyczne kulki.

Wypełnienie: Kulki silikonowe granulat do poduszek

Urządzasz swoje mieszkanie i chcesz to zrobić możliwie samodzielnie? Mamy dla Ciebie po trosze odpowiedź, po trosze rozwiązanie. Jeśli wykonujesz poduszki, to konieczne jest wypełnienie: Kulki silikonowe granulat do poduszek sprawdzą się perfekcyjnie przez swoje antyalergiczne właściwości, lekkość, relatywnie niską cenę oraz wysoką jakość wykonania kulek. Wypełnienie kulki silikonowe granulat do poduszek sprawdzi się oczywiście w innych zastosowaniach, na przykład w pluszakach lub kutkach.

Alergie? Kulki silikonowe do poduszek powinny dać radę!

Jeśli marzysz o spokojnym śnie, a posiadasz liczne alergie, w tym te na puch czy pierze, warto wiedzieć czym są kulki silikonowe do poduszek. Są to silikonowane kulki z włókien, posiadające kanał powietrzny i osiągające wielkość średnio pół centymetra. Idealnie sprawdzają się jako kulki silikonowe do poduszek w zamian za naturalne wypełnienie, wypełnienie zabawek, śpiworów czy kurtek. Co ważne – jest to rozwiązanie, które mogą zastosować weganie, ponieważ nie ingeruje w życie zwierząt i jest w pełni etyczne.

Gdzie znajduje zastosowanie kulka silikonowa? Sprawdź, jak możesz wykorzystać kulkę silikonową – czyli sztuczny puch!

Bardzo często, ze względu na swoje właściwości, wykorzystuje się wypełnienie kulki silikonowe do poduszek bądź śpiworów, czy zabawek. Może to być poduszka tapicerska, pościelowa, ale również kołdra czy kurtka. W zasadzie nie ma tu ograniczeń – super kulki są dopasowane do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z dokładnymi informacjami na temat wybranego produktu – kulki silikonowej. Skorzystaj z naszej oferty i zamów opakowanie, które pozwoli Ci zrealizować swój plan!

Wypełnienie kulki silikonowe granulat do poduszek

Taki rodzaj wypełnienia, jak kulki silikonowe do poduszek, są bardzo sprężyste, dzięki czemu poduszki są wygodne do spania. Kulka silikonowa produkowana przez naszą hurtownię wykazuje również wysoką wytrzymałość na rozerwanie, a także zaginanie oraz ścieranie.

Wypełnienie to jest tak popularne, że z powodzenie nadaje się do zabawek i innych przedmiotów, np. takich jak poduszki. Dzieje się tak także dlatego, że pozostaje odporna na działanie czynników biologicznych, ale też chemicznych i światła – takie szczegóły informują o wysokiej jakości włókna – u nas masz tę gwarancję!

Kulki silikonowe antyalergiczne – wybawienie dzisiejszych czasów

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich posiada alergie, kulki silikonowe antyalergiczne mogą okazać się prawdziwym wybawieniem dla spędzania czasu za dnia, ale także spokojnego snu. Szerokie właściwości zastosowania dobrego materiału oraz lekkość, jaką osiągają kulki silikonowe antyalergiczne mimo zbicia w dużej grupie, sprawiają, że są doskonałe podczas szycia śpiworów, pluszaków czy innych codziennych dodatków. Są one także wegańskie, co staje się coraz częściej elementem ważnym dla konsumenta.

Łatwe w pielęgnacji kulki silikonowe do wypełniania poduszek – silikonowe kulki z poliestru. Kulka silikonowa – wypełnienie wytrzymałe, wysokiej jakości

Każdy produkt, który jest wypełniony kulką silikonową, bardzo łatwo utrzymać w czystości i pielęgnować. Idealnie nadaje się do prania w pralce. Co jeszcze jest istotne w przypadku tego typu wypełnienia to fakt, iż kulka jest całkowicie antyalergiczna, w przeciwieństwie do naturalnego puchu, mogącego wywoływać uczulenia. Kulki są więc odpowiednie dla osób wrażliwych w każdym wieku, z alergiami. Niewielki granulat sprawia, że kulka staje się łatwym wypełnieniem np. poduszek o dowolnych wymiarach. Potrzebne są Ci dalsze informacje – opis kulki rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości, jakie opakowanie naszego produktu warto wybrać. Poznaj naszą pełną ofertę i zamów to wypełnienie, które najbardziej Ci odpowiada!

Co więcej, sztuczny puch posiada certyfikat Oeko Tex Stardard, co oznacza, że może być bezpiecznie stosowany jako wypełnienie.

Kulki silikonowe – gdzie kupić dobre?

Jeśli myślisz o wypełnianiu pluszaków czy poduszek, na pewno interesują Cię kulki silikonowe. Gdzie kupić? Tutaj odpowiedź jest jasna – u nas! Posiadamy wysokiej jakości kulki silikonowe z najlepszych tworzyw, które nie uczulają, są wegańskie i pozbawione szkodliwego wpływu na otoczenie. Stworzone przez Ciebie dodatki, dekoracje i zabawki na pewno posłużą przez długie lata dzięki wysokiej jakości, jakie posiadają kulki silikonowe. Gdzie kupić w naszym sklepie? Odwiedź zakładkę sklep lub skorzystaj z lupki.

Kulka silikonowa – cena

Jeśli nie chcesz używać skrawków materiałów, żeby wypełnić wnętrze nowego pluszaka lub potrzebujesz naprawdę odpornej na różne warunki, lekkiej i wysokojakościowej wkładki do śpiwora, kołdry czy innej rzeczy – na pewno zainteresuje Cię kulka silikonowa. Cena nie jest wygórowana, a ilość rzeczy, jakie możesz z nią zrobić jest przeogromna. Zainspiruj się przeglądając strony internetowe i zamów u nas najlepszą jakość tworzywa, jaką daje kulka silikonowa – cena podana jest na wagę i wystarcza na długo.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz najwyższej jakości kulki silikonowe wypełniacze do poduszek mające wiele zastosowań.

Wypełnienie tego rodzaju zaskoczy Cię swoją wytrzymałością – granulat, którym są wypełnione takie przedmioty, jak poduszka, na długo zachowują swoje właściwości i kształt. Są to kulki certyfikowane, każda z nich posiada certyfikat Oeko Tex Standard. Więcej informacji znajdziesz przy wybranej kulce w naszej ofercie. Zamówisz u nas kulkę w opakowaniu 1kg, 2kg, 5kg i 10kg.

Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie!