Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Igły do maszyny do szycia

Maszyny do szycia to urządzenia, które znane są nam od wielu lat. Korzystamy z nich zarówno w zaciszu domowym, jednak znaczna większość maszyn znajduje się w specjalnych zakładach krawieckich. Mogą się od siebie różnić rozmiarem, wielkością, możliwościami szycia, jednak każda maszyna potrzebuje do pracy igieł. Każda igła charakteryzuje się dość specyficzną budową. Składa się z kolby oraz części roboczej, do którego należą ostrza, oczko oraz trzonek. Kolbę przykręca się do igielnicy, zaś płaska stron wyznacza nam tył produktu. Na rynku znajdziemy wiele różnych rodzajów igieł, z których możemy korzystać w zależności od szytego materiału. Produkt z czubkiem R to igła uniwersalna, zaokrąglona świetnie sprawdza się w przypadku jerseyu, czubek SPI radzi sobie z jeansem, zaś czubek LL to igła do skóry. Jak widać, igły do maszyn to konieczność, zwłaszcza, że przy długim użytkowaniu ulegają stępieniu.

Igły do maszyny łucznik

W naszym sklepie tekstylnym znajdziesz i z łatwością wybierzesz rozmiar igły do maszyny do szycia Łucznik. Są to doskonałej jakości przyrządy, które pozwalają na szycie rekreacyjne, jak i hurtowe. Igły do maszyn Łucznik posiadają specjalnie wyprofilowane końcówki, w zależności od tego, do jakiego materiału mają one pasować, z czym będą musiały się mierzyć. Ten produkt jest niezmiernie ważny, ponieważ to od niego w dużej mierze zależy, czy szew będzie ładny, zgrabny, prosty oraz wytrzymały. Czubek takich igieł należy nieustannie kontrolować pod kątem tego, czy się zużył, czy jeszcze może trochę szyć, czy da radę, czy może nie. Jak mówi każdy doświadczony krawiec, igła zużywa się już po ok. 8 godzinach intensywnego szycia.

Igły do maszyny singer

W przypadku maszyn domowych Singer, igły do tego produktu sprzedawane są w zestawach. Zazwyczaj taki zestaw zawiera albo kilka rodzajów, ale jeden rodzaj różniący się od siebie grubością. Igły muszą służyć do zszycia przeróżnych dzianin, tkanin najrozmaitszej grubości. Na rynku występują igły zakończone charakterystyczną kulką. Warto wiedzieć, co dokładnie będzie szyte, by dobrać odpowiedni rodzaj lub kilka rodzajów. Pomocne są oznaczenia, czego przykładem może być 130 705H czy też SUK, co oznacza igłę do stretchu. Warto wiedzieć, że grubość materiałów ma znaczenie dla wykorzystywanej szpilki.

Igły do maszyny przemysłowej

W przypadku domowych maszyn do szycia wystarczą tradycyjne, uniwersalne igły. Jednak igły do maszyn przemysłowych to już całkowicie inna bajka. Są to produkty wysokogatunkowe przeznaczone do użytku profesjonalnego. Zazwyczaj sklepy sprzedają te produkty w różnych grubościach, od 55 nawet do 230. Nic więc dziwnego, że można śmiało zakupić zarówno szpilki do dzianiny, bawełny, skóry czy jeansu.

Maszyny przemysłowe są ultra ważne, ponieważ to spod szpilek dużych firm krawieckich wychodzą bluzy, spodnie jeansowe, płaszcze, kurtki, bielizna, podkoszulki i wiele innych elementów odzieży noszonej przez nas na co dzień. Nawet niektóre typy obuwia szyte są w takich właśnie halach krawieckich przez profesjonalnych krawców i krawcowe.

Gdzie kupić igły do maszyny do szycia

Wiele osób zastanawia się, gdzie zakupić dobre, wysokiej jakości igły do maszyn do szycia, zarówno tego domowego użytku, jak i przemysłowego. Odpowiedź jest bardzo prosta – w takie igły zaopatrzysz się bez większego problemu w naszym sklepie mmhandamde.pl. Ze swojej strony oferujemy ciekawe, bardzo przydatne zestawy, które sprawdzą się w przypadku szyjącej do czasu do czasu pani domu, jak i profesjonalnej krawcowej, która zazwyczaj ma ręce pełne roboty. W naszym asortymencie znajdziesz igły półpłaskie do maszyn w rozmiarze 70, 80 czy 90. Jeden taki komplet zawiera aż 5 igieł, które z pewnością posłużą bardzo długo. Cena takich zestawów w naszym sklepie jest bardzo przystępna. Oferujemy również ekspresową wysyłkę, bardzo prostą, szybką dostawę oraz idealny kontakt z każdym klientem. Jeśli nie jesteś przekonany, koniecznie sprawdź opinie o naszym sklepie w Internecie pozostawione przez naszych stałych klientów od lat korzystających z naszych usług!