Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Taśma lampasowa z napisami

Lampasy to elementy ozdobne znane do dawien dawna. Jeszcze jakiś czas temu znane były głównie osobom mundurowym, które miały takie lampasy przyszyte do swoich mundurów. Ich konkretny rodzaj czy kolor zależały od tego, jakie stopień miał konkretny mundurowy. Z czasem takie lampasy zaczęły pojawiać się także w odzieży ubieranej przez ludność cywilną. Początkowo dotyczyło to jedynie mężczyzn, ponieważ lampasy można było przyuważyć na spodniach od smokingu. Zazwyczaj były to lampasy podwójne lub pojedyncze. Obecnie na rynku dostępne są lampasowe taśmy, którymi można ozdobić tak naprawdę wszystko, w zależności od wizji producenta, krawca czy nas samych, jeśli tylko posiadamy odpowiednie umiejętności i od czasu do czasu, w zaciszu własnego domu szyjemy coś dla siebie lub swojej rodziny. Zazwyczaj lampasy można znaleźć w spodniach. Taśmy te pasują do wszystkich stylizacji, zarówno casualowych, jak i tych bardziej eleganckich.

W naszym sklepie z tkaninami i dodatkami śmiało zakupić wspaniałe lampasowe taśmy, w tym również produkty z napisami. Wśród produktów w ofercie wyróżniają się wstążki z napisem „łobuziara”  w wersji z białym napisem na czarnym tle oraz odwrotnej, a także napis „queen” udekorowany dodatkowo serduszkiem czy też napis „NASA” z amerykańską flagą.

Taśma lampasowa szeroka

Modne taśmy lampasowe to obecnie bardzo częsty wybór, zwłaszcza w sytuacji, kiedy chcemy odróżnić się od innych, pokazać nieco własny zamysł na odzież, własny styl. Lampasowe tasiemki, zarówno te szerokie, jak i wąskie, doskonale pasują do odzieży męskiej, damskiej, ale też młodzieżowej. Wstążka tego typu to fantastyczny dodatek krawiecki, który potrafi skutecznie i na  długo odmienić charakter stroju. Wbrew pozorom nie trzeba wiele – wystarczy dobrej jakości tasiemka typu lampasowego, by ubranie odmieniło swój wygląd i wzbudziło zaciekawienie. Lampasy to rewelacyjny dodatek do spodni, ale równie ciekawie sprawdza się w przypadku sukienek, spódnic czy bluz dresowych. Tak naprawdę wstążki lampasowe mogą z jednej strony dodawać nieco sportowego, z drugiej zaś eleganckiego charakteru. Wszystko zależy od tego, do jakiego ubrania zostały zastosowane oraz czym same w sobie się charakteryzują – jakiego są koloru, szerokości, czy mają napisy, a może są gładkie, bez jakichkolwiek zdobień i dodatków.

Taśma lampasowa 40 mm

Lampasowe wstążki o szerokości 40 mm to dość ciekawy dodatek, najlepiej sprawdzający się w przypadku odzieży casualowej, dresowej. Tasiemki tego rodzaju charakteryzują się najwyższą jakością produkcji. Wysoka jakość materiałów sprawia, że mogą służyć długie lata bez jakiegokolwiek uszczerbku. Produkty tego typu już od pierwszego wejrzenia sprawiają wrażenie solidnie wykonanych. Idealnie skrojony materiał, a do tego fantastycznie naniesione nadruki bądź farba, której niezliczona ilość prań nie jest w stanie się pozbyć. Nasz sklep oferuje rewelacyjne wstążki, które mogą odmienić nie tylko Twoje ubrania, ale również Twoje podejście do mody oraz samodzielnego szycia!

Taśma lampasowa rypsowa

Nasz sklep mmhandmade.pl oferuje lampasowe wstążki rypsowe, które sprzedawane są w metrach bieżących. Cena za jeden metr jest bardzo atrakcyjna, świetnie oddaje jakość, ale możesz mieć pewność, że nigdzie nie znajdziesz tak świetnych dodatków krawieckich po tak wspaniałych cenach. Możesz zamówić wyłącznie kilka metrów dla siebie, jednak z drugiej strony, jeśli takie przerabianie ubrań Ci się spodoba i zgłoszą się do Ciebie koleżanki Twojej córki lub Twojego syna, koniecznie trzeba uzupełnić zapasy znacznie dłuższą wstążką. Modna tasiemka wygląda na solidną, dlatego można z niej skorzystać jako materiał na ramiączka od torebek, głownie takich małych, podręcznych lub nerek. Niezależnie od tego, do czego potrzebujesz ozdobnej tasiemki, koniecznie sprawdź nasz asortyment i znajdź coś wyjątkowego dla siebie. Moc produktów to nasz ogromny atut, a zadowolony klient to ten, który po jakimś czasie z chęcią wróci po więcej. Zamawiając możesz liczyć, że dostawa zostanie zaplanowana jak najszybciej, niezależnie od tego, jak wiele zamówisz.