Wyświetlanie jednego wyniku

Papier do wykrojów krawieckich

W obecnych czasach znacznie polepszyły się możliwości tworzenia cyfrowych form krawieckich. Nie oznacza to jednak, że wszyscy nagle odeszli od tradycyjnych sposobów nanoszenia wzorów na tkaninę. Wręcz przeciwnie – w sklepach tekstylnych, pasmanteriach wciąż można dostać idealny do tworzenia kopii gadżet, który jest cienki oraz bardzo przejrzysty. Produkt do kopiowania wykrojów krawieckich to doskonały sposób na przygotowanie pierwowzorów produktów, nawet jeśli w późniejszym czasie będą one dopracowywane przy wykorzystaniu systemów CAD/CAM. Profesjonalna wykrojowa kalka posiada zazwyczaj specjalną podziałkę, która znacznie ogranicza używanie zwykłego metra krawieckiego bądź specjalnej linijki. Podziałka pozwala na łatwiejsze umiejscowienie wszystkich linii mających wpływ na ostateczny wygląd odzieży czy innych szytych elementów. W przypadku produktu znajdującego się w naszym sklepie, podziałka sprawdzi się rewelacyjnie.

Papier do wykrojów z podziałką

Kalka do odbijania kształtów w wersji profesjonalnej może pochwalić się znacznikami lub naniesioną podziałką, która znacznie ułatwia posługiwanie się tym gadżetem. Krawiecki gadżet służący do tworzenia wykrojów zazwyczaj produkowany jest z celulozy w wersji 100%. Można go zakupić w standardowej wersji do form krawieckich, jak i specjalny z klejem na jednej stronie. Kalka do tworzenia kształtów niezbędnych do szycia ze specjalną podziałką najczęściej wykorzystywany jest przez krawcowe, przez duże firmy zajmujące się tworzeniem ubrań, ale nie tylko, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by taki właśnie produkt wykrojowy znalazła się w u Ciebie w domu. Fascynujesz się krawiectwem i sporo ubrań w szafie Twojej czy Twojej rodziny pochodzi z Twojego szycia? Koniecznie zainwestuj w kalkę wykrojową z asortymentu naszego sklepu mmhandmade.pl.

Papier do wykrojów w rolce

Szukasz znacznie większej ilości papieru? Masz dość krótkich, niezbyt poręcznych kawałków, które później musisz sklejać, by można było dokładnie odwzorować spodnie, długie rękawy, sukienki, płaszcze i inne elementy garderoby i nie tylko, które są ponadprzeciętnie długie? Rolka papieru do kopiowania to rewelacyjny wybór. Produkt do wykrawania w rolce nie dość, że jest bardzo poręczny, może nam posłużyć znacznie dłużej, a ponadto nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Kalka na rolce można z łatwością schować do szafy, pod łóżko – tam, gdzie na pewno nie będzie w żaden sposób przeszkadzał, a miejsce na niego się znajdzie. Cena za taką rolkę w naszym sklepie nie jest wcale wygórowana. Warto zwrócić uwagę, że każda cena produktów z naszego asortymentu odpowiada jakości, dlatego z pewnością nie znajdziesz lepszego papieru za niższą cenę w żadnym sklepie! Wszelkie cenne informacje dotyczące konkretnego produktu znajdziesz w opisie, który wyświetli się po kliknięciu w obrazek lub nazwę. Szycie przy wykorzystaniu kalki stanie się znacznie przyjemniejsze i łatwiejsze.

Papier do wykrojów z klejem

Szukasz ułatwień, uproszczeń podczas szycia, jednak nie masz pomysłów na żadne cenne udogodnienia? Sklep mmhandmade.pl oferuje biały papier wykrojowy z klejem. Jest to nieoceniona pomoc w pracy z wykrojami. Krawiecki papier jest przezroczysty, sprawia, że odrysowywanie elementów odzieży, wykrojów jest niezwykle proste i przyjemne. Papier ten, nazywany inaczej kalka krawiecką dostępny jest również w formie z klejem. Wiele osób może zapytać dlaczego, jednak powód jest bardzo prosty. Chodzi tutaj bowiem o to, by papier ten nie odklejał się od formy, by odrysowywanie, a następnie nakładanie wzoru szło znacznie szybciej, sprawniej, a odrysowany wzór by był wyraźniejszy. Papier pokryty jest klejem bezpiecznym, który nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych, ani nie niszczy tkanin. Brak możliwości przesuwania się papieru po tkaninie jest bardzo pomocny, dlatego jeśli nie masz doświadczenia w rysowaniu wykrojów, warto zainwestować właśnie w ten typ papieru.

Papier do wykrojów krawieckich sklep

Papier do kopiowania wykrojów krawieckich świetnie sprawdza się zarówno  w przypadku hurtowego szycia, jak i podczas domowych prób samodzielnego krawiectwa. Niezależnie od tego, co stoi za Twoimi zakupami, koniecznie sprawdź nasz sklep mmhandmade.pl, gdzie znajdziesz liczne dodatki i akcesoria krawieckie z najwyższej półki. Przystępna cena oraz bardzo wysoka jakość sprawiają, że klienci chętnie do nas wracają. Papier do odbijania wykrojów z pewnością Ci się przyda, dlatego zachęcamy do zakupów w naszym sklepie!

Sklep mmhandmade.pl gwarantuje, że szycie możesz rozpocząć ekspresowo, ponieważ dostawa zazwyczaj jest przyspieszona, wszystko po to, by zadowolić klientów – tych nowych, jak i tych stałych!