Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Jest to niezwykle przyjemna w dotyku włóczka dedykowana przede wszystkim do robienia produktów przeznaczonych dzieciom! Można z niej tworzyć piękne kocyki, niepowtarzalne maskotki oraz milutkie sweterki dla siebie i swoich pociech.

Waga: 100g

Długość: 120m

Skład: Mikro Poliester

Proponowane druty: 6,5mm

Proponowane szydełko: 4,5mm

Włóczka Himalaya Dolphin Baby

Włóczka Himalaya Dolphin Baby to przyjemna w dotyku włóczka, która sprawdza się doskonale przy ubrankach, kocykach oraz pluszakach dziecięcych. Mnogość kolorów oraz dobry skład materiałów sprawiają, że dzieci chętnie sięgają po wykonane z nich przedmioty. Włóczka Himalaya Dolphin Baby sprawdzi się także doskonale jako przyjemny sweter dla osoby dorosłej. Każdy lubi poczuć dotyk miękkości i przyjemnego otulenia na skórze. Wybierz dla siebie i swoich bliskich spośród dostępnych wariantów kolorystycznych.

Himalaya Dolphin – włóczka

Włóczka Himalaya Dolphin to przyjemny w dotyku materiał, który sprawdza się doskonale przy ubrankach, kocykach oraz pluszakach dziecięcych. Dzięki kolorom oraz przyjemnemu dotykowi dzieci chętnie sięgają po kocyki czy przytulanki. Himalaya Dolphon to włóczka sprawdzi się nie tylko w produktach dla dzieci, ale także dla dorosłych, na przykład jako sweter. Nie ma co się oszukiwać – każdy kocha przyjemne w dotyku ubrania, więc czemu sobie tego odmawiać? Wybierz spośród wielu kolorów i łącz je ze sobą.