Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Klamra zaciskowa plastikowa

Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób najlepiej wzmacniać zapięcia w plecakach sportowych bądź w torbach podróżniczych? Otóż, jednym z najciekawszych, a przy ty najskuteczniejszych wyjść jest zamocowanie na taśmach ściągających plastikowej klamry zaciskowej. Klamra – zapięcie plastikowe to rozwiązanie, które doskonale nadaje się do stosowania zarówno w akcesoriach sportowych, ale zwierzęcych, reklamowych czy też tych do codziennego użytku, jakim jest nerka biodrowa, plecak szkolny czy torba szkolna. Klamry mogą posiadać kilka różnych wariantów. Standardowa klamra plastikowa opiera się na działaniu bardzo prostego mechanizmu, czyli najzwyklejszego zacisku. Jest to bardzo uniwersalny typ klamry plastikowej, który zazwyczaj spotykany jest w przypadku tornistrów szkolnych. Dzieci z łatwością mogą samodzielnie zmienić położenie klamerki, a co za tym idzie – zwiększają obwód szelek, lub go zmniejszają bez pomocy rodziców, jak im wygodnie.

Innym ciekawym wariantem klamerki jest produkt wykonany z materiału odpornego na niskie temperatury. Mowa więc tutaj o klamrze z blokadą mrozoodporną. Są to podwójne klamerki, które wykorzystywane są zazwyczaj w przypadku nosidełek dla dzieci. Niezależnie od tego, jaka klamra przypadnie Ci do gustu i którą wybierzesz jako dodatek do projektu plecaka czy torby sportowej, koniecznie sprawdź oferowane w naszym sklepie mmhandmade.pl klamerki, które mogą przypaść Ci do gustu.

Klamry plastikowe do plecaków

Klamry z tworzywa sztucznego do plecaków to rodzaj zapięcia, które może sprawdzić się w wielu niecodziennych sytuacjach. Ponadto, tego typu klamerki są bardzo łatwe w zapinaniu czy odpinaniu. Gwarantują regulację oraz możliwość zapięcia w momencie, w którym jest nam to najbardziej potrzebne. Klamry plastikowe produkowane są z bardzo wytrzymałego materiału najnowszej generacji, który znosi prawdziwe obciążenia, jest niezwykle wytrzymały, dzięki czemu zapewnia dzieciom, jak i rodzicom maksymalne bezpieczeństwo. Klamerki z plastiku do plecaków są znacznie lepsze od tych metalowych, ponieważ przede wszystkim są znacznie lżejsze, nie rdzewieją, nic się na nich nie wyciera, ani nie odpryskuje. Dodatkowo, dzięki wspaniałej nowoczesnej technologii, są równie odporne na uderzenia i pęknięcia. Polimerowe klamerki występują w różnych rozmiarach rozmiarach, w tym 25 mm, 20 mm, czy 50 mm.

Klamra plastikowa gdzie kupić?

Zastanawiasz się, gdzie zakupić dobrej jakości klamerki z plastiku? Koniecznie sprawdź nasz wspaniale rozbudowany asortyment w sklepie mmhandmade.pl. Oferujemy bowiem klamerki o różnych barwach, ale również o różnej szerokości. Jest to istotne, ponieważ każdy klient może oczekiwać nieco innej szerokości, w zależności od tego, na jaki pasek chce założyć taką klamerkę. W naszej ofercie znajdziesz klamerki 15 mm, 25 mm oraz 30 mm. Jeśli zaś chodzi o kolory, śmiało zakupisz klamerki czarne, białe, jak i szare.

Klamerki z tworzywa sztucznego doskonale pasują do plecaków, torebek, tornistrów szkolnych, szelek do spodni, głównie jeśli chodzi o spodnie ogrodniczki, smyczy na klucze, pasków oraz saszetek i nerek. Jak widać, zastosowanie jest dość szerokie, dlatego nasza oferta jeśli chodzi o klamerki jest tak rozbudowana i dbamy o to, by cały czas pojawiało się w naszym asortymencie coś nowego. Dzięki takim działaniom wychodzimy klientom naprzeciw i spełniamy ich ważne oczekiwania.

Klamra zatrzaskowa plastikowa

Plastikowe zatrzaski klamry to akcesoria, które warto mieć w zapasie w swoim domu. Często zdarzają się sytuacje, gdzie w plecaku urwie się taka klamerka, albo w nerce noszonej prawie codziennie. Szukanie i zmawianie w Internecie może sprawić, że naprawa zostanie odroczona na za kilka dni. Jeśli jednak takie klamerki znajdą się w domu, będą mogły posłużyć do natychmiastowej naprawy. A sami rodzice zostaną bohaterami dla swoich dzieci, zwłaszcza kiedy od ręki będą mogli naprawić zniszczoną klamerkę, złamaną lub naderwaną.

Plecak turystyczny podczas urlopu spędzanego w górach to kolejny must have. Warto jednak w kieszeni plecaka mieć zapasową klamerkę, którą w ekspresowym tempie wymienisz, jeśli ta pierwsza się w jakiś sposób zepsuje, urwie czy złamie.