Wyświetlanie jednego wyniku

Guma ażurowa tutu

Buszując po sklepach z dodatkami krawieckimi, z pasmanterią, często szukamy dodatków, które samym swoim wyglądem przyciągają skutecznie wzrok. Przykładem takiego dodatku w przypadku naszego sklepu tekstylnego mmhandmade.pl jest guma ażurowa tutu. Jest to przepiękny gadżet, który może występować w wielu ciekawych kolorach oraz szerokościach. Guma tutu jest elastyczna, fantastycznie się rozciąga oraz doskonale prezentuje się jako surowiec na opaski czy dodatek do spódnica. Bardzo efektowna guma charakteryzuje  się tym, iż posiada przyciągające wzrok dziurki. Stanowi swego rodzaju siateczkę, która świetnie prezentuje się głównie w przypadku dziewczynek, ale także nastolatek czy starszych kobiet. Wszystko zależy bowiem od tego, jaki kolor zostanie użyty, jaka szerokość czy też w jakim wydaniu spotkamy gumę tutu. Produkt ten jest bardzo miękki, przyjemny w dotyku. Nic dziwnego, że często wykorzystywany jest jako element ubioru dziecka, ponieważ mimo swojej mocy, nie uciska. Znaczna szerokość tych gum świetnie rozprowadza nacisk na całą szerokość, przez co nic nie wpija się w młodziutkie ciałko.

Guma do tutu

Kolor gumy tutu może być naprawdę bardzo różny. Wszystko zależy od tego, gdzie kupujemy konkretną gumę, jaką gamę kolorystyczną oferuje jeden czy drugi sklep. Zazwyczaj sklepy stacjonarne mają nieco mniejszy asortyment, z kolei sklepy internetowe mogą pochwalić się większą popularnością, większą ofertą, lepszą ofertą, wysoką jakością oraz świetnie rozbudowaną kolorystyką. Guma ażurowa do tutu w naszym sklepie mmhandmade.pl to produkt chętnie wybierany, rozchwytywany głównie przez młode mamy, które mają w planach uszyć z takiej gumy kilka opasek na włosy dla swojej córeczki. Jest to doskonały materiał na takie projekty, więc śmiało możesz zakupić w naszym sklepie dość dużą ilość tego produktu. Charakteryzuje się on wysoką jakością, najwyższą starannością produkcji. Nie widać po niej żadnych zaciągnięć, nie ma żadnych uszczerbków, guma ażurowa tutuwysyłana jest do klienta w takim rozmiarze, jaki sobie wybrał, bez jakichkolwiek zniszczeń. Starannie zapakowana przesyłka powinna również odpowiednio zabezpieczyć zamówienie.

Guma tutu szeroka

Szeroka guma ażurowa dziana tutu to wspaniały dodatek do ubrań dedykowanych dziewczynkom, które chcą wyglądać niczym prawdziwe księżniczki zasiadające na tronach. Guma szeroka może występować w wielu ciekawych kolorach, które z łatwością dopasujemy do własnych upodobań, bądź upodobań naszych pociech. Tego typu guma charakteryzuje się wspaniałą wytrzymałością, jest to produkt interesujący, po który sięgają nie tylko firmy, ale również osoby prywatne z zapałem krawieckim. Szerokość gumy ażurowej  to bardzo istotny parametr – od niej zależy, czy guma ta zostanie wykorzystana jako opaska na włosy, a może w jakiś inny sposób. Co ciekawe, średnia szerokość takiej gumy to dobry wybór, ponieważ wtedy nie jest ona  wstanie wpić się nieprzyjemnie w ciało małej dziewczynki.

Guma tutu zastosowanie

Guma ażurowa tutu świetnie sprawdza się gównie w branży tekstylnej. Polecana jest do opasek przeznaczonych dla dziewcząt, a także jako dodatek do innych elementów garderoby, czego przykładem są spódnice. Gumy te charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością, a ponadto niezwykle niską ceną. W naszym sklepie bez żadnych problemów zakupisz przede wszystkim gumę tutu w kolorze białym, która charakteryzuje się szerokością wynoszącą 65 mm. Jednak nasz asortyment jest bogaty także w inne ciekawe propozycje w kwestii gum, ale nie tylko. Nasze gumy tutu sprzedajemy w długościach wynoszących 4,5 m.

Jeśli szukasz fantastycznej jakości połączonej z idealną ceną oraz bardzo szybką wysyłką i ekspresowym kontaktem z klientem, koniecznie rób tekstylne, krawieckie zakupy  w naszym sklepie. Szybka dostawa, wspaniałe produkty, mnogość wyborów, w tym barw, długości,  szerokości czy rodzaju to nasze  atuty, które od kilku lat doceniane są przez naszych stałych klientów. Każdy z łatwością znajduje odpowiednie produkty dla siebie, a dzięki temu my jesteśmy zadowoleni i możemy się rozwijać!