Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Miękki, elastyczny ściągacz do wykańczania bluz, kurtek, spodni.

Ściągacz bawełniany – dzianina ta sprawdzi się na przykład do wykańczania materiału przy rękawie, szczególnie bluz i kurtek. Bawełna to materiał bardzo elastyczny i miękki, co przekłada się na wysoki komfort noszenia. Z uwagi m.in. na zastosowane materiały ściągacz może być czarny, biały, czy w wielu innych odcieniach (dotyczy szczególnie ściągacza w naszej ofercie).

Bawełniany ściągacz prążkowany idealny do wykańczania ubrań, które noszą dzieci i tych przeznaczonych dla dorosłych

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości ściągacz prążek. Jest to materiał do szycia, który świetnie nadaje się do wykańczania odzieży dla dzieci oraz dorosłych. Materiał ten jest wyraźnie prążkowany, co sprawia, że prezentuje się bardzo estetycznie. Producent zadbał o to, by w skład tej dzianiny wchodził elastan, dzięki temu ściągacz jest miły w dotyku.

Jeśli interesują Cię dodatkowe informacje (np. szerokość, czy gramatura) – sprawdź opis ściągacz prążkowany i zapoznaj się z naszą pełną ofertą. Co jakiś czas pojawiają się u nas nowości, dlatego warto zaglądać regularnie. Nasz sklep umożliwia Ci zamówienie ściągacza w jednym kawałku (dowolna ilość) – szybko otrzymasz zakupione dzianiny, a cena jest zachęcająca!

Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie!