Regulamin

Regulamin:

Witamy na stronie internetowej MM Handmade. Ta strona jest obsługiwana przez matterthatcombine i została stworzona w celu dostarczania informacji o naszej firmie i jej zawartości oraz platformach zakupowych i powiązanych usługach naszym użytkownikom („ty”, „twój”). Niniejsza Polityka prywatności określa politykę MM Handmade w odniesieniu do informacji, w tym danych osobowych („Dane osobowe”) i innych informacji, które są zbierane od odwiedzających tę stronę.

Dostawa (cosplay, handmade, costiume, kostium, karnawał, halloween, urodziny, Birthday Parties, Comicon , rękodzieło, prezent, gift, dzieci)

Większość zamówień złożonych od poniedziałku do piątku zostanie zapakowanych i wysłanych w ciągu 2-3 dni roboczych, chyba, że w informacji o produkcie zaznaczono inaczej. Nasze standardowe wysyłki otrzymują numer referencyjny. Za jego pomocą możesz śledzić przesyłkę w celu uzyskania dokładniejszych informacji o przewidywanym terminie dostawy. Klient jest odpowiedzialny za podanie prawidłowego adresu w trakcie dokonywania transakcji. Jeśli paczka jest niedostarczona z powodu nieprawidłowo podanego adresu, klient ponosi wszelkie koszty ponownej wysyłki.

W ciągu 12- 48 godzin po wysłaniu przesyłki, dostaniesz wiadomość e-mail zawierającą nazwę przewoźnika. Możesz także sprawdzić tę informację logując się w sekcji Status zamówienia. Skopiuj i wklej numer referencyjny przesyłki w celu sprawdzenia statusu swojej paczki na stronie przewoźnika. Informacje o przesyłce mogą nie być dostępne natychmiast- aktywacja procesu może zająć kilka dni. Przewoźnicy pocztowi mogą nie dostarczać aktualnego statusu paczki.

Zagubione paczki: jeśli paczka zagubi się podczas transportu, skontaktuj się z nami w celu ponownej wysyłki.

Polityka zwrotu

(cosplay, handmade, costiume, kostium, karnawał, halloween, urodziny, Birthday Parties, Comicon , rękodzieło, prezent, gift, dzieci)

Każdy zakupiony produkt może zostać zwrócony w ciągu 30 dni od daty złożenia zamówienia w celu uzyskania pełnego zwrotu kosztów lub wymiany.

Przeczytaj poniższe kroki, które wyjaśnią Ci jak zwrócić produkt.

1. Zgłoś chęć zwrotu za pośrednictwem poczty e-mail lub skorzystaj z formularza kontaktowego serwisu przed zwróceniem produktu. Zawrzyj w nim swoje nazwisko, numer zamówienia, powód zwrotu, oraz informację, czy chcesz zwrotu pieniędzy czy wymiany na inny produkt. W ciągu 1 do 2 dni roboczych po przesłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą przez e-mail, podając numer i instrukcję zwrotu produktu.

Zwrócone przedmioty muszą być kompletne, nie może brakować potrzebnych elementów. Przy zwracaniu produktu napisz swój numer RMA na opakowaniu.

3. Nie ponosimy kosztów zwrotnej wysyłki nieuszkodzonych produktów. Obowiązkiem klienta jest również zapewnienie prawidłowego spakowania zwracanych towarów.

4. Zwroty pieniędzy zostaną wydane w sposób analogiczny do pierwotnej metody płatności. Zwrot zostanie wydany tego samego dnia, w którym otrzymamy zwracany produkt. Jeśli produkt nie jest wymagany do zwrotu, zwrot zostanie wydany w dniu określonym przez nas w e- mailu.

5. Anulowanie zamówienia

(cosplay, handmade, costiume, kostium, karnawał, halloween, urodziny, Birthday Parties, Comicon , rękodzieło, prezent, gift, dzieci)

Możliwe jest anulowanie zamówienia produktu lub całego zlecenia, pod warunkiem, że przedmiot zamówienia nie został jeszcze przygotowany do wysyłki lub nie został dostarczony. Jeśli nie możesz anulować zamówienia a chcesz zwrócić towar, sprawdź sekcję Zwroty i skontaktuj się z nami.

Bezpieczeństwo

(cosplay, handmade, costiume, kostium, karnawał, halloween, urodziny, Birthday Parties, Comicon , rękodzieło, prezent, gift, dzieci)

Kupując u nas, jesteś bezpieczny, ponieważ do ochrony Twoich danych używamy najnowszych środków bezpieczeństwa. Podczas składania zamówienia szyfrujemy informacje o Twojej karcie kredytowej/debetowej przy pomocy 256-bitowego oprogramowania SSL, dzięki czemu tylko my możemy odszyfrować informacje w celu realizacji transakcji.

Po kliknięciu przycisku „Przejdź do kasy” zabezpieczone strony są oznaczone w następujący sposób:
• zmienia się adres strony internetowej z „http://” na „https://”;
• w prawym dolnym pasku strony pojawia się symbol kłódki (lub klucz)

Twoje dane osobowe nigdy nie zostaną udostępnione. Używane są tylko i wyłącznie do zrealizowania Twojego zamówienia.

Numer NIP
6262873732
Numer REGON
243193841
Firma przedsiębiorcy
MATTER THAT COMBINE MIŁOSZ MAŁOTA
woj. ŚLĄSKIE, pow. Bytom, gm. Bytom, miejsc. Bytom, ul. Powstańców Warszawskich, nr 24, lok. 8, 41-902, poczta Bytom