Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Materiał bawełna gładka

Bawełna gładka to materiał nieszablonowy, niezwykle miękki w dotyku, wspaniały nawet dla wrażliwej skóry. Bawełna to jeden z najlepszych wytworów naszych czasów. Nie tylko fascynuje ogromną różnorodnością kolorów, ale ponadto pozwala na prawdziwie wszechstronne zastosowanie. Tak naprawdę z bawełny gładkiej możemy uszyć wszystko, co tylko chcemy. Tkanina bawełniana gładka jest niemożliwie miła w dotyku, a przy okazji bardzo prosta w obróbce. Bawełna gładka szara to nietuzinkowy materiał na poszewki do poduszek, koszulki czy dziecięce kocyki, które gwarantują swobodny przepływ  powietrza, a przy okazji sprawiają, że maluch nie poci się tak bardzo, jak w przypadku sztucznych tkanin. Bawełna gładka to rewelacyjna tkanina na pościel, która sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą, a certyfikat OEKO-TEX tylko potwierdza jej rewelacyjne właściwości.

Bawełna gładka czarna

Bawełna czarna gładka to jednobarwna tkanina idealnie sprawdzająca się w przypadku zasłon, pościeli, koszulek czy maseczek wielorazowego użytku. Materiał ten, który śmiało można zakupić w naszym sklepie cechuje się najwyższą jakością. Jest w pełni bezpieczny dla najmłodszych dzieci, tych nieco starszych oraz dorosłych. Nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych, nie podrażnia nawet bardzo wrażliwej skóry. Bawełna gładka czarna jest bardzo miękka w dotyku, charakteryzuje się trwałością i wytrzymałością. Nie szkodzi środowisku naturalnemu, a przy okazji jest materiałem ekologicznym.

Jeśli nie chcesz w swoim domu typowej czerni, warto zwrócić uwagę na całkiem inny materiał. Przykładem jest bawełna szara gładka, która fantastycznie nadaje się do uszycia zasłon do jasnego, dużego pokoju, czy też jako tkanina na maseczki wielokrotnego użytku. Bawełna gładka szara doskonale nada się jako materiał na poszewki do pokoju nastolatka, który nie przepada za nadmierną kolorystyką. Bawełny gładkie jednokolorowe są wręcz stworzone, by łączyć je z różnokolorowymi zestawieniami.

Bawełna gładka beżowa

Bawełna gładka beżowa to naturalny, bardzo miły w dotyku materiał, który jest w pełni bezpieczny także dla dzieci. Gładkość i miękkość tej tkaniny przebija wszystkie inne. Ten rodzaj materiału to fantastyczne tekstylia, które mogą mieć styczność również z dziećmi. Nowoczesne metody barwienia tkanin są w pełni bezpieczne, a przy okazji sprawiają, że kolor nie puszcza podczas pierwszego prania. Z bawełny gładkiej beżowej możesz śmiało uszyć najmilsze ozdoby do pokoju dziecka, zwłaszcza, jeśli chcesz utrzymać pokój w dość neutralnych kolorach.

Bawełna gładka biała

Bawełna gładka biała z naszego sklepu mmhandmade.pl to najwyższej jakości materiał, z którego możesz uszyć wspaniałe prześcieradła dla całej rodziny, piękne poszewki na poduszki czy specjalne woreczki na drobiazgi dla dzieci. Oferujemy cudowne tkaniny bawełniane wysokiej jakości, wykazujące się niskim procentem kurczliwości. Bawełna biała gładka to także wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dajemy gwarancję, że z byle powodu materiał  z naszego sklepu nie ulegnie zniszczeniu.

Bawełna pościelowa gładka

Bawełna pościelowa to idealna tkanina, z której można uszyć piękną, a do tego bardzo wytrzymałą i przede wszystkim oddychającą, przewiewną pościel. Materiał, pod którym człowiek co noc śpi to bardzo ważny aspekt naszego życia. Ważne, by wybierać jedynie taki, który oddycha, nie pozwala nam się zbytnio pocić. Taka jest właśnie bawełna pościelowa gładka z naszego sklepu mmhandmade.pl. Możesz postawić na każdy kolor, zarówno biały, niebieski, żółty czy czerwony. Furorę robi bawełna gładka zielona, która jednocześnie może sprawdzić się w małżeńskiej sypialni, jak i w pokoju syna, a nawet córki.

Bawełna gładka Premium

Bawełna gładka Premium to najwyższej jakości tkaniny bawełniane, jakie możesz znaleźć w naszym sklepie. Tkaninę tę produkuje się w Polsce. Wykorzystujemy do tego najwyższe technologie, a przy tym najbezpieczniejsze. Jest to fantastyczna alternatywa dla osób, które kochają bawełnę, jednak stawiają zwykle na tę najwyższą jakość i nie boją się za nią zapłacić. Bawełna Premium może występować zarówno w bieli, w kolorze, jak i w licznych wzorach. Posiada specjalny certyfikat OEKO-TEX, który potwierdza jej wysoką jakość.

Szukasz odpowiedniej bawełny na swoje wyroby? Interesuje Cię bawełna gładka wyłącznie wysokiej jakości? Koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu mmhandmade.pl!