Tkanina pikowana na kurtki kolor czarny

39.00 

Nowoczesna tkanina pikowana (wzór 5x5cm) przeznaczona do szycia odzieży wierzchniowej. Pikowany wzór na tkaninie nadaje jej niesamowity wygląd. Tkanina jest wodoodporna i wiatroszczelna. Wierzchnia warstwa jest pokryta bezbarwnym poliuretanem (PU), co powoduje, że jest błyszcząca. Spód materiału to ocieplacz odzieżowy na którym została tkanina przepikowana. W dotyku jest niezwykle miękka i delikatna, przy czym jednocześnie jest bardzo wytrzymała. Tkanina ta świetnie nadaje się do szycia kurtek zarówno sportowych jak i do codziennego użytku. Cechy materiału powodują, że jest on również wykorzystywany do szycia płaszczy, śpiworków, becików, torebek, itp.

Oferta naszego sklepu nie opiera się jedynie na materiałach, ale zawiera również inne produkty, które z powodzeniem spełnią oczekiwania Naszych klientów. W asortymencie posiadamy różnego rodzaju dodatki, np. naszywki, łatki samoprzylepne i inne. Znajdziesz u Nas hostia naszywka, jak i naszywki batman. Szeroki wybór proponowanych przez Nas produktów sprawi, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Skład: 100% poliester

Gramatura: 60 gr/m2

Ocieplacz odzieżowy 150 gr/m2 + Flizelina 20gr/m2

Szerokość: 150 cm

Wodoodporna Wiatroszczelna Łatwoczyszcząca Szybkoschnąca

Pranie delikatne max 30′

Cena za 1 m, sprzedaż od 10 cm – 0.1 = 10cm

Opis

Opis

Nowoczesna tkanina pikowana (wzór 5x5cm) przeznaczona do szycia odzieży wierzchniowej. Pikowany wzór na tkaninie nadaje jej niesamowity wygląd. Tkanina jest wodoodporna i wiatroszczelna. Wierzchnia warstwa jest pokryta bezbarwnym poliuretanem (PU), co powoduje, że jest błyszcząca. Spód materiału to ocieplacz odzieżowy na którym została tkanina przepikowana. W dotyku jest niezwykle miękka i delikatna, przy czym jednocześnie jest bardzo wytrzymała. Tkanina ta świetnie nadaje się do szycia kurtek zarówno sportowych jak i do codziennego użytku. Cechy materiału powodują, że jest on również wykorzystywany do szycia płaszczy, śpiworków, becików, torebek, itp. Nasza tkanina to materiał wysokiej klasy, przeznaczony do szycia różnego rodzaju ubrań jak i okryć wierzchnich. Osoba zajmująca się krawiectwem, mająca pojęcie o tym jak szyć szyfon, stworzy z naszego materiału ubrania, które będą nie tylko przyjemne w noszeniu, ale spełnią również wszelkie oczekiwania wizualne.

Skład: 100% poliester

Gramatura: 60 gr/m2

Ocieplacz odzieżowy 150 gr/m2 + Flizelina 20gr/m2

Szerokość: 150 cm

Wodoodporna Wiatroszczelna Łatwoczyszcząca Szybkoschnąca

Pranie delikatne max 30′

Cena za 1 m, sprzedaż od 10 cm – 0.1 = 10cm

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tkanina pikowana na kurtki kolor czarny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.