WATOLINA WŁÓKNINA SILIKONOWA OWATA WKŁAD 150g/1mb / Watolina do poduszek

11.55 

SKU: 3311 Kategorie: ,

WATOLINA WŁÓKNINA SILIKONOWA OWATA WKŁAD 200g/1mb

WATOLINA WŁÓKNINA SILIKONOWA OWATA WKŁAD 200g/1mb

160cm szerokość

 • artykuły dekoracyjne
 • artykuły pościelowe
 • wypełnienie zabawek
 • wypełnienie legowisk dla zwierząt
 • tapicerstwo
 • odzież zimowa

Włóknina posiada atesty jest bezpieczna dla dziecka.

Certyfikat jakości Oeko-Tex

Opis

Opis

WATOLINA WŁÓKNINA SILIKONOWA OWATA WKŁAD 150g/1mb
cena dotyczy 1mb

Watolina do poduszek – perfekcyjny wkład na lata

Jeśli unikasz wkładów z pierza, to watolina do poduszek będzie tym, czego potrzebujesz. Dużo osób cierpi na najróżniejsze alergie, głównie te wywołane kontaktem z produktami odzwierzęcymi. W trosce o ich bezpieczeństwo warto zainteresować się materiałem, jaki oferuje watolina do poduszek. Dzięki specjalnej strukturze nie odkształca się szybko i może posłużyć przez długie miesiące lub lata. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz ilość optymalną dla siebie. Sprawdzi się także jako wypełnienie legowiska.

Włóknina owata – wkład do poduszek na lata

Włóknina owata to nic innego jak watolina, która doskonale sprawdzi się jako syntetyczna alternatywa wkładów z pierza. Jeśli więc jesteś alergikiem lub starasz się żyć zgodnie z ideą weganizmu, włóknina owata będzie tym, czego potrzebujesz. Poza poduszkami możesz użyć jej do wypełnienia artykułów dekoracyjnych, pościeli, zabawek czy zimowej odzieży. Watolina dostępna w naszym sklepie posiada certyfikat jakości Oeko-Tex, nie odkształca się tak szybko jak inne podobne jej włókniny i może spokojnie służyć przez długie miesiące, a nawet lata przy odpowiedniej konserwacji.

Owata włóknina – watolina do poduszek i innych

Owata włóknina to nie tylko świetna alternatywa dla ptasiego pierza, na które uczulony jest spory procent osób, ale także dobry wkład do materacy, śpiworów czy domowych dekoracji. Warto wiedzieć, że owata włóknina nie odkształca się szybko, dlatego dekoracje wykonane z niej mogą posłużyć przez długie miesiące, a jeśli są dobrze konserwowane, to i przez kilka lat. Jej cena nie jest wygórowana, co na pewno jest dodatkowym atutem, jeśli szyjesz dużo i lubisz miękkie wypełnienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem. Jesteśmy pewni, że z nami uszyjesz cały dom!

160cm szerokość

 • artykuły dekoracyjne
 • artykuły pościelowe
 • wypełnienie zabawek
 • wypełnienie legowisk dla zwierząt
 • tapicerstwo
 • odzież zimowa

Włóknina silikonowa – opinie

Interesuje Cię włóknina silikonowa? Opinie na temat tego typu wypełnienia są dość różne, jednak co trzeba przyznać, to jest to materiał przeciwalergiczny oraz doskonały dla tych z osób, które nie chcą wykorzystywać wkładów pochodzenia zwierzęcego. Również z myślą o nich produkowana jest włóknina silikonowa. Opinie medyków wskazują, że jest to materiał, który powstrzymuje rozprzestrzenianie się roztoczy, z czego ucieszą się także rodzice małych dzieci, które szczególnie narażone są na przedostanie się szkodliwych bakterii do ich małych organizmów.

 

Włóknina posiada atesty jest bezpieczna dla dziecka.

Certyfikat jakości Oeko-Tex

Opinie (0)

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „WATOLINA WŁÓKNINA SILIKONOWA OWATA WKŁAD 150g/1mb / Watolina do poduszek”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.