Wzory licencyjne

Produkty licencyjne oferowane w sklepie mmhandmade.pl przeznaczone są do użytku prywatnego. Wykorzystywanie tych produktów w celach komercyjnych jest zabronione.

DOZWOLONE JEST:

1. Użycie materiałów licencyjnych do uszycia ubrań i akcesoriów wyłącznie na użytek prywatny.
2. Publikowanie zdjęć ubrań i akcesoriów uszytych z materiałów licencyjnych na użytek prywatny w mediach społecznościowych i na blogach.
3. Wykorzystywanie materiałów zawierających licencję do promocji sprzedaży materiałów w swoim sklepie/punkcie sprzedaży.
4. Szycie ubrań “na zamówienie” z wykorzystaniem materiałów licencyjnych, pod warunkiem, że są to pojedyncze, spersonalizowane egzemplarze wykonane z materiału powierzonego przez klienta.
5. Dalsze dystrybuowanie materiałów zawierających licencję w sprzedaży hurtowej i detalicznej.

ZABRONIONE JEST:

1. Wykorzystywanie materiałów licencyjnych w sposób komercyjnych, tj. zabronione jest sprzedawanie ubrań i akcesoriów uszytych z materiałów licencyjnych. Do celów komercyjnych niezbędna jest osobna licencja.
2. Reklamowanie i rozpowszechnianie uszytych ubrań i akcesoriów z materiałów licencyjnych, w celach komercyjnych (sprzedażowych).
3. Publikowane zdjęć i plików graficznych/pdf (będących produktem handlowym) przedstawiających uszyte ubrania i akcesoria.